ESI Cranberry Cyst (bustinë)
ESI

ESI Cranberry Cyst (bustinë)

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,540.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Suplement diuretik me boronicë, ndihmon shëndetin e traktit urinar. 

Ky suplement ka në përbërjen e tij ekstrakte të bimëve të ndryshme si: boronicë, bearberry, goldenrod dhe çaj jeshil. Ekstraktet e Boronicës dhe Ortosifonit nxisin aktivitetin e traktit urinar dhe bën të mundur largimin e sasive të tepërta të lëngjeve të trupit. Edhe përbërësit e tjerë mbështesin funksionet e traktit urinar.

Produkt 100% bimor dhe pa gluten.


Shpërndaje