Esi Biocollagenix Patch për konturin e syve
ESI

Esi Biocollagenix Patch për konturin e syve

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ngjitëse inovative (patch) për trajtimin e konturit të syve, të realizuara me hidroxhel special që përmban një koncentrat të principeve kative natyrale: Kolagjen marin te hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 Acide Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare për të penguar largimin e ujit nga lëkura dhe për ruajtjen e elasticitetit.

Produkti gjen aplikim për hidratimin dhe shtrirjen e lëkurës, zbehjen e shenjave të moshës, reduktimin e qeskave dhe pjesës së zezë poshtë syve. Hidroxheli i veçantë ka një mbështetje të butë, praktike dhe të lehtë për tu përdorur.

Përdorimi: Për një përfitim më të madh këshillohet vendosja e produktit në frigorifer për 10-15 minuta para aplikimit. Këshillohet përdorimi i produktit 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës. Pastroni dhe thani zonën që doni të trajtoni. Aplikojeni në zonën e interesuar për 15-25 minuta, më pas e hiqni. Mos e ripërdorni.


Shpërndaje