ESI Biocollagenix compresse
ESI

ESI Biocollagenix compresse

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Biocollagenix në formë tabletash është një shtesë ushqimore kundër rrudhave dhe anti-plakjes bazuar në kolagjenin detar shumë të pastruar të tipit I dhe të tipit III, në një dozë të lartë (1.000 mg për tabletë). Tabletat detare të hidrolizuara të kolagjenit veprojnë nga brenda për të përmirësuar tonifikimin, elasticitetin dhe rezistencën e lëkurës. Ne rekomandojmë marrjen e 2-4 tabletave në ditë me shumë ujë.

Shpërndaje