ESI Aloe Vera Succo + Forte con Mirtillo
ESI

ESI Aloe Vera Succo + Forte con Mirtillo

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,620.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Ky suplement dietik është i përbërë nga koncentrati i gjetheve të Aloe Verës (përbërësit e Aloe Verës me shije të hidhur si aloina janë larguar). Efekti i Aloe Verës si detoksikuese në trupin e njeriut është mjaft i njohur.
Ky produkt përmban gjithashtu dhe lëng boronice të përqëndruar, i cili ka shumë benefite ndër të cilat stimulon qarkullimin e zemrës dhe lufton radikalet e lira.

Shpërndaje