Emoform Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe
Emoform

Emoform Kids, pastë për fëmijë me shije luleshtrydhe

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 560.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Emoform Kids ® është pastë për fëmijë me një dozë të rekomanduar të fluorit për kujdesin e dhëmbëve që në fillim.

Në fakt Emoform® Kids përmban 500ppm fluor, ideal për të mbrojtur nga kariesi dhëmbët e qumështit e duke i bërë më të shëndetshëm e më të fortë.
Nuk përmban paraben, sodium lauril sulfat dhe alergjenë për të ulur rrezikun e irritimit të mukozës orale tek fëmijët. Me shije luleshtrydhe


Shpërndaje