Emoform Actisens
Emoform

Emoform Actisens

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 550.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Emoform Actisens ® është një pastë për dhëmbë të ndjeshëm që, nëse përdoret çdo ditë, ndihmon në uljen hiperndjeshmërisë së dhëmbëve.

Formulimi i saj me bazë nitrat kaliumi dhe fluor, e studiuar specifikisht për dhëmbë të ndjeshëm, jep një veprim të dyfishtë në ndjeshmërinë e dhëmbëve:

  • Heq ndjeshmerinë e nervit duke bllokuar përçimin e dhimbjes
  • Mbulon kanalet e dhëmbit, duke parandaluar lëngjet e brëndshme që të stimulojnë fibrat nervore.

Shpërndaje