Durban's Crema Adesiva
Durban's

Durban's Crema Adesiva

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Garanton një mbajtje të sigurt dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme të protezave gjatë gjithë ditës. Kufizon depërtimin e bezdisshëm të ushqimit midis protezës dhe mishit të dhëmbëve, duke shmangur acarimin e së njëjtës. Aroma e këndshme siguron një ndjesi të zgjatur të freskisë.

Shpërndaje