Dp Dermaceuticals Hyla Active
ColisPharmacy&DermoLab

Dp Dermaceuticals Hyla Active

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 11,760.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Dp Dermaceuticals Hyla Active™ është një serum i mrekullueshëm që redukton pamjen e linjave të holla dhe poreve për një përfundim të përsosur, ndërsa zvogëlon skuqjen dhe inflamacionin e dukshëm. Ai përmban përqendrimin më të lartë të teknologjisë revolucionare HylaFuse™ për të ofruar Acid Hyaluronik (HA) në nivelet optimale të lëkurës.

    Përdorimi: Aplikoni 2-3 pompa Hyla Active në lëkurën e thatë. Masazhojeni lehtë në lëkurë derisa të përthithet. 

    Përbërësit aktivë: Zink; Vitamina B5; Kompleksi HylaFuse (një kompleks i acidit hialuronik me peshë të trefishtë që përthithet pa mundim në lëkurë për të dhënë hidratim maksimal)

    Përbërësit: Water (Aqua), Sodium Hyaluronate @ 10mg/ml, Zinc PCA, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin 


    Shpërndaje