Dimagra Vado
Dimagra

Dimagra Vado

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vado ofron zgjidhje të shëndetshme dhe efektive për mirëqenien e zorrëve. Vado është një suplement 100% bimor , me përbërës fara fiku dhe mana, i cili çliron zorrën në mënyrë të butë dhe efektive pa krijuar ngërce dhe acarime. I dobishëm për rregullsinë e lëvizshmërisë të zorrëve dhe për të nxitur konsistencën normale të jashtëqitjes.

  Të përshtatshme për:

  • Lirimin e zorrëve në një mënyrë të butë dhe efektive.
  • Kapsllëk kronik.
  • Dhimbje barku.
  • Fryrje barku dhe konstipacion.

  Përmbajtja: 1 kuti = 30 sticks


  Shpërndaje