Dimagra Protein
Dimagra

Dimagra Protein

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,050.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Suplement i dobishëm në dietën për humbje peshe, që synon eleminimin e kilogramëve duke ndikuar vetëm në masën dhjamore dhe jo në masën muskulore.

  • Shije origjinale kakao.
  • Përmban izolat të proteinës së hirrës, e cila kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore.
  • 20 gr proteinë Lipocpmlex2
  • E pasur me Aminoacide
  • Pa gluten.
  • 1 pako = 10 stick

Shpërndaje