Dimagra Energy Bar
Dimagra

Dimagra Energy Bar

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 9,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Shije bajame, lajthi, pistak dhe mjaltë.
  • Eleminon ndjenjën e urisë.
  • Ndihmon në stimulimin e energjisë natyrale
  • 1kuti përmban 30 energy bars

Shpërndaje