Dimagra Dren
Dimagra

Dimagra Dren

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,260.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Dimagra Dren ndihmon në detoksifikimin e trupit dhe organeve me përbërës kryesorë:

  • Pilosella dhe thupra, të cilat janë të dobishme për eleminimin e lëngjeve të tepërta të trupit,
  • Gjembaku i qumështit: i dobishëm për promovimin e funksioneve fiziologjike të pastrimit të trupit,
  • Murriz: i dobishëm në rregullimin e funksionalitetit te sistemit kardiovaskular.
  • Kafe jeshile:veprim tonik dhe mbështetës në përmirësimin e metabolizmit

Përdorimi: Konsumoni 1 stick të tretur në 2 litra ujë, gjatë gjithë ditës.

Përmbajtja: 1 kuti = 20 stick


Shpërndaje