Dimagra MULTILAYERPROTEI N- 33%
Dimagra

Dimagra MULTILAYERPROTEI N- 33%

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 7,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • 16 gr proteinë – 33% MCT oil (100% vaj kokosi).
  • Pa sheqer.
  • Suporton masën proteinike.
  • E përshtatshme për të gjithë ata që janë në ndjekje të një diete.
  • Eleminon ndjenjën e urisë.
  • Shije cokollate dhe karameli.
  • 1 kuti përmban 20 cokollata

Shpërndaje