Dimagra Xalifom
Dimagra

Dimagra Xalifom

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Dimagra Xalifom është suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, I cili ndihmon në përmirësimin e energjisë trupore, me përbërës kryesorë: Magnezin, i cili kontribuon në reduktimin e lodhjes, i cili i shoqëruar me kalcium dhe kalium kontribuon në funksionimin normal të muskujve. Thelbësore gjatë një diete ketogjenike për të ruajtur ekuilibrin e duhur acid/bazë.

Përdorimi: Konsumoni 1 stick në një gotë ujë paradreke dhe 1 stick në një gotë me ujë paradarke.

Përmbajtja: 1 kuti = 20 stick


Shpërndaje