Dermoxen Vitexyl Gel Lubrificante 20ml
Dermoxen

Dermoxen Vitexyl Gel Lubrificante 20ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,780.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

DermoXEN VITEXYL është një xhel lubrifikant me veti qetësuese, hidratuese dhe mbrojtëse ndaj mukozës vaginale. Falë veprimit të kombinuar të përbërësve të saj aktivë, ajo formon një shtresë të lehtë që ushtron një veprim mbrojtës dhe ushqyes.
Paketuar me aplikues të thjeshtë për përdorim, me dozë të vetme, mund të përdoret në mënyrë të sigurt. Rekomandohet gjithashtu si një trajtim qetësues, sa herë që ekziston nevoja për të gjetur lehtësim nga problemet që lidhen me thatësinë e vaginës për shkaqe të ndryshme, veçanërisht gjatë menopauzës. Pa paraben, tiazolinone dhe pa silikon. Pa aromë, vaj mineral dhe pa ngjyrues.


       


    Shpërndaje