Dermoxen Florexil Lavanda ph.4
Dermoxen

Dermoxen Florexil Lavanda ph.4

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,130.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

DermoXEN FLOREXIL është një produkt mjekësor i krijuar posaçërisht për higjienën dhe mbrojtjen e lëkurës dhe mukozës së vaginës. Falë pranisë së kombinuar të përbërësve aktivë dhe ekstrakteve natyrore, ajo respekton florën normale bakteriale të vaginës. Ndihmon në rivendosjen e kushteve të favorshme të pH dhe ka veprim antibakterial dhe qetësues, duke siguruar lehtësim nga djegia, skuqja, kruajtja dhe aromat e këqija. Përmban 5 flakonë.
    Shpërndaje