DERMOVATE Cream 0.05% 25gr
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

DERMOVATE Cream 0.05% 25gr

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 273.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem Dermovate përdoret për gjendje inflamatore të lëkurës, kruarje dhe gjendje të tjera. Krem Dermovate përmban Clobetasol Propionate si një përbërës aktiv.
    Shpërndaje