Daygin Ovuli Vaginali
Daygin Ovuli Vaginali
Rende

Daygin Ovuli Vaginali

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Falë përbërjes së tij të veçantë, të pasur me substanca mbrojtëse dhe ribalancimin e ekosistemit vaginal, produkti rekomandohet gjithashtu në prani të simptomave të tilla si kruajtje, djegie, acarim.
Indikacione të tjera të rëndësishme përfshijnë:
- Vaginit atrofik për shkak të plakjes dhe / ose mungesës së estrogjenit (peri / post-menopauza).
- Operacioni para / pas operacionit në traktin gjenital të poshtëm.
- Distrofia e mukozës vaginale pas kimio / radioterapisë.
- Pas lindjes.
    Shpërndaje