Davines "This is a Curl Building Serum" 100ml
Davines

Davines "This is a Curl Building Serum" 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Serum për krijimin e kaçurrelave të definuara dhe të fryra. Ky është një serum që krijonkaçurrela, shton elasticitetin dhe shkëlqimin e kaçurrelave, duke mos lejuar elektrizimin. Gjithashtu, i bën flokët të rezistueshme ndaj lagështirës. Pa paraben.

Përdorimi: Shpërndani në mënyrë të barabartë në flokë të lagur. Vazhdoni me stilimin e tyre.

Përbërësit: Water, glycerin, vp / dmapa acrylates copolymer, cetearyl alcohol, panthenol, polyquaternium-37, behentrimonium chloride, amodimethicone, propylene glycol dicaprylate / dicaprate, benzyl alcohol, parfum / fragrance, vinyl caprolactam / vp / dimethylaminoethyl mecralate copoylmer, sodium benzoate, ppg-1, trideceth-12, citric acid, cyclopentasiloxane, linalool, sorbatin oleate, limonene, benzakonium chloride.


Shpërndaje