Davines The Renaissance Circle Mask
Davines

Davines The Renaissance Circle Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë riparuese, i jep jetë të re flokëve shumë të dëmtuar. Rikthen një pamje të shëndetshme të flokëve duke i dhënë atyre shkëlqim dhe butësi. E përsosur për njerëzit që përdorin nxehtësinë për të modeluar flokët.

Përdorimi: Vendoseni në flokët e tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni të veprojë për 10 minuta, pastaj krihuni dhe shpëlajini. Thani flokët.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, HYDROGENATED FARNESENE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, KAOLIN, PANTHENOL, QUATERNIUM-87, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL


Shpërndaje