Davines Solu Shampo 1000ml
Davines

Davines Solu Shampo 1000ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shampo e formuluar për të hequr mbetjet e produkteve styling. Shkuma e pasur  i lë flokët jashtëzakonisht të pastra. 
Krijuar për njerëzit që përdorin produkte stilimi. Gjithashtu notarët mund të përfitojnë nga ky produkt për të hequr mbetjet e ujit. Përdorni si shtesë të shampos tuaj tjetër. Mund të përdoret çdo javë.

Përdorimi: Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butë dhe shpëlajeni. Përsëriteni nëse dëshironi.

Përbërësit: Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Olivamphoacetate, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Amodimethicone, Dimethicone, C11 15 Pareth 7, Lauryl Alcohol, Laureth 9, Glycerin, Trideceth 12, Dicaprylyl Ether, Polyquaternium 7, Hordeum Vulgare Seed Extract, Xanthan Gum, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, PEG 120 Methyl Glucose Dioleate, Citric Acid, Disodium EDTA, Benzophenone 4, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben,Butylparaben, Isobutylparaben, Yellow 5 (CI 19140), Red 4 (CI 14700), Blue 1 Lake (CI 42090), Fragrance


Shpërndaje