Davines SOLU Sea Salt Scrub Cleanser 75ml
Davines

Davines SOLU Sea Salt Scrub Cleanser 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Scrub/shampo me kripë deti. Ai freskon lëkurën e kokës dhe largon papastërtitë, mbetjet e produkteve dhe grimcat ndotëse. Ai i jep strukturë flokëve dhe i mban ato të pastra dhe të lehta për më gjatë. Fituesi Trajtimi më i Mirë Sqarues 2020, Shëndeti i Grave.

Përdorimi: Vendosni  produktin në flokë të lagur. Masazhoni butësisht  në lëkurën e kokës për të marrë një shkumë të pasur duke shtuar ujë nëse është e nevojshme. Shpëlajeni plotësisht dhe më pas vendosni një balsam ose maskë ushqyese. Përdoreni çdo dy ose tre larje. Shpëlajeni tërësisht në rast të kontaktit me sytë.

Përbërësit: Sodium Chloride, Aqua / Water / Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Sodium Cocoyl Isethionate, Polyglyceryl-10 Laurate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Coco-betaine, Glycerin, Sodium Methyl Isethionate, Decyl Glucoside, Lauric Acid, Polyglyceryl-4 Oleate, Cocamide Mipa, Betaine, Parfum / Fragrance, Stearyl Stearate, Citric Acid, Polyester-37, Sodium Laurate, Glyceryl Olivate, Disodium Edta, Hydrogenated Rapeseed Alcohol, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Euphorbia Cerifera Cera / Euphorbia Cerifera Cera (candelilla) Wax, Geraniol, Citronellol, Jojoba Esters, Ci 77491/ Iron Oxides.


Shpërndaje