Davines Shampo Oi 280ml
Davines

Davines Shampo Oi 280ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shampo me qumësht ideale për të gjitha llojet e flokëve. I mbushur me vaj ushqyes Roucou është shampoja e përsosur e përditshme për të mbajtur flokë të butë, me shkëlqim dhe vëllim. Veçanërisht e përshtatshme për t’ju dhënë flokëve butësi të jashtëzakonshme dhe shkëlqim : është trajtimi ideal para aplikimit të qumështit OI dhe vajit OI. Tani i disponueshëm edhe në madhësinë e përshtatshme për ta marrë me vete në udhëtime. Fitues i Refinery29 për vitin 2015.

Përdorimi: Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtëshme në flokë dhe në skalpin e kokës dhe masazhojeni butësisht. Shpëlajeni dhe përsëriteni aplikimin, nëse është e nevojshme.

Përbërës aktiv: Vaj Roucou – parandalon plakjen e flokëve, veprim i fortë anti-oksidues


Shpërndaje