Davines NaturalTech NOURISHING Shampo 1000ml
Davines

Davines NaturalTech NOURISHING Shampo 1000ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shampo ushqyese, pastron butësisht me një veprim ushqyes pa ndryshuar strukturën e flokëve. Përmban një strukturë kremoze për të prodhuar një shkumë të pasur dhe të plotë. Formuluar me Fitoseutikalë rrushi për të siguruar një veprim të fortë anti-oksidues. I lë flokët të buta, me shkëlqim dhe të shëndetshëm. Ideale për lëkurën e kokës të dehidratuar dhe flokë të thatë dhe të brishtë

Përdorimi: Vendoseni në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, duke bërë masazh butësisht. Shpëlajeni plotësisht dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.

Përbërësit: Water, sodium lauroyl methyl isethionate, disodium cocoamphodiacetate, polysorbate 20, glycerin, passiflora edulis seed oil, oryza sativa rice bran oil, euterpe oleracea fruit oil, vitis vinifera (grape) leaf extract, coco-glucoside, glyceryl oleate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sodium cocoyl isethionate, sodium lauroamphoacetate, sodium methyl cocoyl taurate, trisodium ethylenediamine disuccinate, glycol distearate, polyquaternium-10, disodium edta, polyquaternium- 67, glyceryl stearate, hexyl cinnamal, linalool, limonene, sodium hydroxide, benzyl alcohol, sodium benzoate, CI 19140 / yellow 5, CI 17200 / red 33, CI 42090 / blue 1, fragrance.


Shpërndaje