Davines NaturalTech REPLUMPING Hair Filler Superactive Leave-in
Davines

Davines NaturalTech REPLUMPING Hair Filler Superactive Leave-in

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,125.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Davines NaturalTech REPLUMPING Hair Filler Superactive Leave-in gjallëron dhe rimbush strukturën e flokëve që të duken të plotë dhe me shkëlqim. Mundëson që stilimi të zgjasë më gjatë, me një efekt të qëndrueshëm anti-lagështirë.

Përdorimi: Apliko në flokë të tharë tërësisht duke spërkatur(afërsisht 3 g në të gjithë flokët). Mos e shpëlani.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., PANTHENOL, CROTONIC ACID/VINYL C8-12 ISOALKYL ESTERS/VA/BIS-VINYLDIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENETHYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-5, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERIN, LIMONENE, AMINOMETHYL PROPANOL, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CITRAL, SODIUM HYALURONATE, LINALOOL, EUGENOL.


Shpërndaje