Davines NaturalTech REPLUMPING conditioner
Davines

Davines NaturalTech REPLUMPING conditioner

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formuluar për zgjidhur nyjet e krijuar në flok dhe për t'i dhënë elasticitet  Përbërësit aktivë hidratojnë dhe mbrojnë strukturën e flokëve.

Përdorimi: Pas larjes me shampo me shampo, eleminoni ujin e tepërt dhe vendosni produktin në gjatësi dhe skaj. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta, pastaj krihini. Shpëlajeni tërësisht.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, CITRAL.


Shpërndaje