Davines NaturalTech Purifying Shampo 250ml
Davines

Davines NaturalTech Purifying Shampo 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shampo detoksifikuese për të luftuar sulmet mikrobike dhe zbokthin për të krijuar një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve. Flokët dhe skalpi janë të shëndetshëm, dhe pastrohen thellë pa shkaktuar acarim. Pa paraben apo sulfate.

Përdorimi: Vendoseni në lëkurën e kokës dhe lëreni për disa minuta. Shpëlajeni tërësisht. Për një trajtim intensiv aplikoni dy herë në javë deri në 3 javë. Për mirëmbajtje aplikoni një herë në javë për 6 javë.

Përbërësit: Water, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Selenium Sulfide, Glyceryl Oleate, Taraxacum Officinale Root Extract / Taraxacum Officinale (Dandelion) Root Extract, Coco-glucoside, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Potassium Sorbate, 2- Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Linalool, Fragrance.


Shpërndaje