Davines NaturalTech NOURISHING Hair Royal Jelly Superactive
Davines

Davines NaturalTech NOURISHING Hair Royal Jelly Superactive

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Locion me pelte mbretërore për skalpin shumë të dehidratuar.
Kryen një veprim ushqyes dhe rimineralizues në lëkurën e kokës me një efekt gjallërues në flokë. Pa paraben.

    Përdorimi: Pas shampos ushqyes, përdorni aplikuesin e dhënë për të aplikuar një shtresë të hollë direkt në lëkurën e kokës, duke e masazhuar butësisht. Mos e shpëlani.

    Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., GLYCINE, INOSITOL, LACTIC ACID,PYRIDOXINE HCL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.POWDER/POUDRE: MALTODEXTRIN, ROYAL JELLY, SILICA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BIOTIN, MAGNESIUM OXIDE.


    Shpërndaje