Davines NaturalTech NOURISHING Hair Building Pak 250ml
Davines

Davines NaturalTech NOURISHING Hair Building Pak 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,375.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tistrukturon dhe ushqen flokët. duke i lene të butë dhe me shkëlqim.

Përdorimi: Pas përdorimit të shampos ushqyes, eliminoni ujin e tepërt dhe aplikoni 15 g produkt në gjatësi dhe në skaje. Lëreni për 10 minuta sipas gjendjes së flokëve, më pas krihini. Shpëlajeni tërësisht dhe stilojini.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GLYCERIN, HYDROGENATED FARNESENE, GLYCERYL STEARATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCINE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, MALEIC ACID, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, BENZYL ALCOHOL, LYSINE HCL, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HEXYL CINNAMAL, LACTIC ACID, LINALOOL.


Shpërndaje