Davines NaturalTech ENERGIZING Seasonal Superactive 100ml
Davines

Davines NaturalTech ENERGIZING Seasonal Superactive 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Serum rigjenerues i rekomanduar për rënien e flokëve për shkak të stresit dhe faktorëve sezonalë, si dhe si një trajtim parandalues. Redukton rënien e flokëve dhe përmirëson dendësinë e flokëve.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurën e kokës në flokë të larë  dhe të tharë me peshqir dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. 
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë. mbajeni larg fëmijëve. Mos spërkatni në sy.

Përbërësit: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, EUCALYPTOL, PROPANEDIOL, MENTHOL, MANNITOL, GLYCERIN, LACTOBACILLUS FERMENT, NIACINAMIDE, AGASTACHE MEXICANA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LIMONENE, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE.


Shpërndaje