Davines NaturalTech ENERGIZING Gel
Davines

Davines NaturalTech ENERGIZING Gel

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Forcon flokët e imët dhe të stresuar me një efekt rigjallërues.
Hidraton dhe forcon flokët duke e bërë më të lehtë stilimin e flokëve.
Ka një veprim balancues në lëkurën e kokës. Pa paraben.

Përdorimi: Aplikojeni direkt në lëkurën e kokës pas shampos dhe balsmit të flokëve. Mos e shpëlani.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE20, CAFFEINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MENTHOL,PARFUM / FRAGRANCE, AMINOMETHYL PROPANOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUSGLOBULUS LEAF OIL, NIACINAMIDE, EUGENOL, LINALOOL, LIMONENE, EPIGALLOCATECHINGALLATYL GLUCOSIDE, BENZYL BENZOATE.


Shpërndaje