Davines MORE INSIDE Blow Dry Primer 100ml
Davines

Davines MORE INSIDE Blow Dry Primer 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Llak i izoluar që ushqen flokët për një fryrje perfekte. Shërben si një sprej mbrojtës ndaj nxehtësisë, një pengesë kundër lagështirës dhe një përmirësues i shkëlqimit, duke reduktuar kohën e stilimit.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., VP/VA COPOLYMER, PANTHENOL, DECYL GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, POLYQUATERNIUM-69, PARFUM / FRAGRANCE, POLYQUATERNIUM-11, LIMONENE, LINALOOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, TRIETHANOLAMINE, BENZYL BENZOATE.


Shpërndaje