Davines MINU Serum 150ml
Davines

Davines MINU Serum 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Serum për të gjitha llojet e flokëve të lyera. Formula hidratuese është specifike për të mbrojtur ngjyrën duke zgjatur kohëzgjatjen e saj dhe për të dhënë shkëlqim.

Përdorimi: Në rast të flokëve mesatarisht të trashë aplikojeni në flokë të tharë me peshqir. Në rastin e flokëve të imët aplikojeni direkt pas shampos.
Mos e shpëlani. Thani flokët. Aplikoni rreth 3 g produkt për një gjatësi mesatare.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-5, AMODIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LINALOOL, ACRYLAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE/ACRYLATES COPOLYMER,CELLULOSE GUM, PHENOXYETHANOL, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, GERANIOL, LIMONENE, CITRONELLOL, CI 61570 / GREEN 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5


Shpërndaje