Davines MINU Maskë për flokë 1000ml
Davines

Davines MINU Maskë për flokë 1000ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë për flokë të lyer. Formula e tij është krijuar për të ushqyer thellë flokët e lyer, për t'i bërë ato të buta dhe të mëndafshta, duke zgjatur kohëzgjatjen e ngjyrës. Nuk i rëndon flokët.

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas përdorimit të shampos. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta, krihuni dhe më pas shpëlajeni.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCERYLSTEARATE, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER,BENZYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,TRIDECETH-5, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, DIMETHICONOL, ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, SCLEROTIUM GUM,TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, GERANIOL, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE,CAPRYLYL GLYCOL, CI 61570 / GREEN 5, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CI 60730 / ACID VIOLET 43, CI 19140 / YELLOW 5.


Shpërndaje