Davines MINU Balsam 75ml
Davines

Davines MINU Balsam 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Balsam ndriçues dhe mbrojtës për flokë të lyer. Formula e tij është projektuar për t'i bërë flokët e buta dhe të mëndafshta, duke mbrojtur ngjyrën. Nuk i rëndon flokët.

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir.  Lëreni për 5-10 minuta, krihuni dhe më pas shpëlajini.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-5, SODIUM BENZOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CITRIC ACID, LINALOOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 61570 / GREEN 5, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5.


Shpërndaje