Davines Love Curl Maskë për flokë 250ml
Davines

Davines Love Curl Maskë për flokë 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,125.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë me fuqi shtesë ushqyese për flokë me onde ose kaçurrela. Ai u jep butësi dhe hidratim të jashtëzakonshëm edhe flokëve shumë të trashë dhe të padisiplinuar. Kaçurrelat mbeten të ushqyera dhe elastike, duke lehtësuar stilimin e tyre më pas.

Përdorimi: Pas larjes me shampo, vendoseni në flokë të lagur dhe lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Krihuni dhe shpëlajeni.

Përbërësit: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polyglyceryl-4 Oleate, Quaternium-87, Panthenol, Oryza Sativa Cera / Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Simmondsia Chinensis Seed Oil / Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Lauryl Alcohol, Glyceryl Olivate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract / Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hydrogenated Rapeseed Alcohol, Tocopherol, Citric Acid, Limonene


Shpërndaje