Davines Love Curl Shampo 250ml
Davines

Davines Love Curl Shampo 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shampo kremoze për t’i dhënë elasticitet flokëve kaçurrela ose me onde. Formula hidratuese pastron flokët, i bën ato të butë dhe të lehtë duke rritur vëllimin e tyre, shkëlqim dhe pa kompromentuar strukturën. Kjo formulë zbutëse, me ekstrakt të bajames, "Noto" pastron butësisht hidraton dhe ju jep shkëlqim flokëve. E pasur me proteina, gjithashtu siguron elasticitet dhe vëllim falë vitaminave E dhe B. 

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni lehtë dhe shpëlajeni. 

Përbërësit: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Oryza Sativa Cera / Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Behentrimonium Methosulfate, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Panthenol, Parfum / Fragrance, Lauryl Alcohol, Amodimethicone, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract / Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Tocopherol, Citric Acid, Disiloxane, Trideceth-12, Limonene


Shpërndaje