Davines Love Curl Primer 150ml
Davines

Davines Love Curl Primer 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Qumësht hidratues që i jep më shumë definim flokëve, duke e bërë stilimin e tyre më të lehtë. Me një efekt anti-lagështi dhe mbron flokët nga nxehtësia. Siguron hidratim dhe ndihmon për të hequr ngatërresat në flokë. Ka efekt anti-frizz. Nuk i than ose nuk i rëndon flokët. Ideale për flokë me onde ose kaçurrela.

Përdorimi: Spërkatni 15 deri në 20 pompa në flokë të lagur ose të tharë me peshqir nga rrënjët në gjatësi dhe skaj.

Përbërësit: Water, cetearyl alcohol, panthenol, behentrimonium chloride, amodimethicone, glycerin, alcohol denat., fragrance, vinyl caprolactam/vp/dimethylaminoethyl methacrylate copolymer, benzyl alcohol, cetyl alcohol, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, disodium edta, polyquaternium-70, polyquaternium-11, behentrimonium methosulfate, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) seed extract, microcrystalline cellulose, sodium benzoate, isopropyl alcohol, citric acid, dipropylene glycol, cellulose gum, trideceth-12, cetrimonium chloride, cyclopentasiloxane, limonene, citronellol, potassium sorbate.


Shpërndaje