Davines Love Curl Cleansing Cream 500ml
Davines

Davines Love Curl Cleansing Cream 500ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,125.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Të gjitha në një: shampo dhe balsam, ideal për flokë me onde dhe kaçurrela. Duket si një krem pastrues i lehtë që heq butësisht papastërtitë dhe i bën flokët jashtëzakonisht të butë.

Përdorimi: Vendosni produktin, masazhoni butë në flokë të lagur dhe në lëkurën e kokës. Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni. Nuk është e nevojshme aplikimi i kondicionerit. Alternoni çdo shampo të tretë me shampo LOVE / curl dhe kondicioner ose maskë flokësh.

Përbërësit: Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Coco-betaine, Glycerin,distearoylethyl Dimonium Chloride, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Capryloyl/caproyl Methyl Glucamide, Sodium Chloride,cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Lauroyl/myristoyl Methyl Glucamide, Polyglyceryl-4 Oleate, Benzyl Alcohol,parfum / Fragrance, Sclerotium Gum, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract / Prunus Amygdalus Dulcis (sweet Almond)seed Extract, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Glyceryl Olivate, Citric Acid, Hydrogenated Rapeseed Alcohol, Limonene.


Shpërndaje