Davines LOVE Balsam 75ml
Davines

Davines LOVE Balsam 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Balsam për flokë që elektrizohen ose kaçurrela, për një pamje të lëmuar.Formula e kondicionimit hidraton flokun dhe ndihmon në rikthimin e elasticitetit duke i bërë flokët me shkëlqim. Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi: Pasi të keni shpëlarë shampon LOVE, aplikoni një sasi të vogël balsam në gjatësi dhe maja. Krhuni dhe lëreni për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht, thajeni me peshqir dhe përdorni produktet tuaja të preferuara të stilimit.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU,CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETYLALCOHOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PANTHENOL,BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, DICAPRYLYLETHER, LAURYL ALCOHOL, CITRIC ACID, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, ORYZA SATIVA CERA /ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, HYDROXYETHYLCELLULOSE,SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-5, POLYQUATERNIUM-10, TOCOPHEROL,OLEA EUROPAEA FRUIT EXTRACT / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT,PHENOXYETHANOL, LIMONENE, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 19140 / YELLOW 5.


Shpërndaje