Davines Let It Go Circle Mask
Davines

Davines Let It Go Circle Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë relaksuese e kokës dhe flokëve. Një përvojë e vërtetë e mirëqenies: butësi, hidratim dhe rehati për flokët dhe lëkurën e kokës.

Përdorimi: Vendoseni në flokët e tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni të veprojë për 10 minuta, pastaj krihuni dhe shpëlajini. Thani flokët.

Përbërësit: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerine, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Parafum/Fragrance, Polyglyceryl-4 Oleate, Glyceryl Sterate, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil/ Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Isopropyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Kaolin, Simmondsia Chinensis Seed Oil/ Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Glyceryl Olvate, Disodium Edta, Sclerotium Gum, Sodium Benzoate, Hydrogenated Rapeseed Alcohol, Citric Acid, Laurus Nobilis Leaf Oil, Bacopa Monnieri Extract


Shpërndaje