Davines Krem duarsh Oi 75ml
Davines

Davines Krem duarsh Oi 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,875.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem për duar ushqyes dhe zbukurues, ideal për të gjitha llojet e lëkurave. Kjo formulë e veçantë e mbron lëkurën nga dëmtimi i shkaktuar nga dielli, era dhe i ftohti me efektin e tij hidratues afat-gjatë. Formulimi nuk përmban parabene (grupe prezervuesish që përdoren në industrinë kozmetike dhe farmaceutike) . Fitues i Çmimit SELF Approved Beauty të revistës Self për pesë kremrat më të mirë të duarve në kategorinë Trupi pas Palestrës.

Përdorimi: Aplikojeni në duar dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet tërësisht.

Përbërës aktivë: 

  • Glicerinë: veprim zbutës dhe hidratues;
  • Vaji i ullirit: veprim ushqyes dhe zbutës;
  • Vaji Roucou: kundër-plakjes dhe veprim të fortë anti-oksidues.

Shpërndaje