Davines HEART OF GLASS Sheer Glaze 150ml
Davines

Davines HEART OF GLASS Sheer Glaze 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,125.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Heart of Glass ofron kujdesin dhe mirëmbajtjen e nevojshme për flokët biondë - natyralë ose të trajtuar. Me hidratim të thellë, butësi dhe shkëlqim, duke forcuar dhe riparuar flokët. Kjo është e mundur falë përbërësve të teknologjisë më të fundit si Kompleksi Biacid Bond dhe lëndëve të para novatore si Ekstrakti Baobab dhe Botanical Shield.

Davines Sheer Glaze hidraton dhe shkëlqen flokët, duke i mbrojtur nga nxehtësia dhe rrezet UV. Falë Botanical Shield ekskluzive me vetitë filmformuese dhe restauruese, i jep elasticitet dhe jetë fibrës së flokëve, si dhe zgjat efektin e stilimit. Flokët biondë, veçanërisht nëse janë të zbardhur, janë shumë të ndjeshëm ndaj dritës së diellit, e cila ka një efekt tharjeje dhe mund të ndryshojë ngjyrën. Davines Heart of Glass Sheer Glaze e kundërshton këtë. 98,5% e përbërësve me origjinë natyrore

Përdorimi: Aplikoni në mënyrë të barabartë 7 deri në 15 spërkatje në flokë të tharë me peshqir, krihini dhe vazhdoni me stilin e dëshiruar. 

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CELLULOSE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, DICOCOYLPENTAERYTHRITYLDISTEARYLCITRATE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, ISOPROPYL ALCOHOL, LACTIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, PHENETHYL BENZOATE, DISODIUM EDTA, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, GLYCERYL OLIVATE, ALPHA-ISOMETHYLIONONE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LINALOOL, COUMARIN.


Shpërndaje