Davines HEART OF GLASS Rich Conditioner 250ml
Davines

Davines HEART OF GLASS Rich Conditioner 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Heart of Glass ofron kujdesin dhe mirëmbajtjen e nevojshme për flokët biondë - natyralë ose të trajtuar. Me hidratim të thellë, butësi dhe shkëlqim, duke forcuar dhe riparuar flokët. Kjo është e mundur falë përbërësve të teknologjisë më të fundit si Kompleksi Biacid Bond dhe lëndëve të para novatore si Ekstrakti Baobab dhe Botanical Shield.

Balsami ushqen intensivisht dhe rindërton fibrën e flokëve falë kompleksit ekskluziv të lidhjes Biacid dhe Ekstraktit Baobab. Rrjedh nga fruti Jagua, ekstrakti balancon reflektimet e padëshiruara, mbështet nuancat bionde dhe i bën ato të shkëlqejnë. 89,0%. e përbërësve me origjinë natyrore

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir përgjatë gjatësisë dhe majave.
Lëreni për 5 minuta, më pas krihuni dhe shpëlajeni mirë.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL AL-COHOL, HYDROGENATED FARNESENE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, MALEIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GENIPA AMERICANA FRUIT EXTRACT, POLY-GLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SCLEROTIUM GUM, SORBITAN ISOSTEARATE, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, SODIUM HYDROXIDE, CORN STARCH MODIFIED, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL.


Shpërndaje