Davines DEDE Balsam 250ml
Davines

Davines DEDE Balsam 250ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,375.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ideale për përdorim të shpeshtë. Formula e saj është projektuar për t'i lënë flokët e buta dhe të lehta. Nuk i rëndon flokët. Aroma e përdorur në familjen DEDE ka një notë agrumesh. Formula pa paraben.

Përdorimi: Pasi të keni shpëlarë shampon, aplikoni një sasi të vogël në gjatësi dhe skaje. Krihuni dhe lëreni për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht, thajeni me peshqir dhe përdorni produktet tuaja të preferuara për stilim.Shpërndaje