Davines Authentic Cleansing Nectar 280ml
Davines Authentic Cleansing Nectar 280ml
Davines

Davines Authentic Cleansing Nectar 280ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formuluar me 98% përbërës natyralë, Davines Authentic Cleansing Nectar është një shampo e butë në trajtë vaji për flokët dhe trupin. Falë strukturës delikate të vajit, flokët bëhen të butë dhe lëkura është e ushqyer dhe e butë në prekje. Formula nuk përmban paraben, silikon, sulfate apo ngjyrues artificial.

Përdorimi: Vendoseni  në lëkurë të lagur dhe në flokë të lagur, masazhojeni butë. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Përbërësit: Water, decyl glucoside, cocamide mipa, sodium cocyl isethionate, caprylyl glucoside, sodium lauroamphhoacetate, sodium methyl cocyl taurate, glycerin, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, sodium lauroyl oat amino acids, glyceryl oleate, coco-glucoside, guar hydroxypropyltrimonium chloride, citric acid, benzyl alcohol, potassium sorbate, sodium benzoate, limonene, linalool, fragrance.


Shpërndaje