Davines Love Curl Krem 150ml
Davines

Davines Love Curl Krem 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Serum për të gjitha llojet e kaçurrelave ose flokëve me onde. I thekson dhe definon më shumë kaçurrelat tuaja. Nuk i rëndon flokët, nuk lë mbetje dhe i mban flokët të butë dhe me shkëlqim.

Përdorimi: Vendoseni në flokët e tharë me peshqir. Mos e shpëlani.

Përbërësit: Water (Aqua, Eau), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Hydrogenated Polydecene, Oryza Sativa Cera Bran Wax (Rice), Pistacia Vera Seed Oil, Panthenol, Amodimethicone, Polyquaternium 10, Trideceth 12, Hydrogenate Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Natural Vitamin E), Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Citric Acid, Benzophenone 4, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance)


Shpërndaje