Cyteal Solution Moussante
Pierre Fabre

Cyteal Solution Moussante

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 412.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Cyteal është një tretësirë mjekësore e shkumëzuar që përmban heksamidinë dhe klorheksidinë. Një zgjidhje antiseptike e aktivitetit të ulët, për pastrimin e afeksioneve të lëkurës dhe mukozave, të infektuara ose në rrezik infeksioni.
      Shpërndaje