Curaprox Ultra Soft
Curaprox Ultra Soft
Curaprox

Curaprox Ultra Soft

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,240.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Gingivat e dashurojnë këtë furçë dhëmbësh: falë 5,460 fijeve CUREN® . Një furçë CS 5460 ultra soft ofron butësi të pakrahasueshme. E njohur në të gjithë botën me 5,460 fije CUREN® dhe diameter 0.1 mm.

Shpërndaje