Davines NaturalTech CALMING Superactive
Davines

Davines NaturalTech CALMING Superactive

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,375.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ai lehtëson menjëherë irritimin dhe kryen një veprim qetësues efektiv dhe afatgjatë. Lehtësim i menjëhershëm, skalp i plotë dhe i qetësuar. Pa paraben.

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë me peshqir në lëkurën e kokës dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë. 

Përbërësit: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, EUCALYPTOL, PROPANEDIOL, MENTHOL, MANNITOL, GLYCERIN, LACTOBACILLUS FERMENT, NIACINAMIDE, AGASTACHE MEXICANA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LIMONENE, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE.


Shpërndaje